bim ürünler haftalık paylaşım blogu bulabilirsiniz

Faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla süregelen BİM Bir Mağazalar A.Ş. esas ilkesi, omurga gıda ve tüketim malzemelerinin muhtemel olan en akla yatkın eder ve en etkili kaliteyle tüketiciye ulaştırılmasıdır.

Buzdolaplarının vazgeçilmezi, amade ve tatbik yemekler hazırlayabileceğiniz BİM dondurulmuş besin grubunda, ailenizin bütün bireylerini memnun edecek, pizza, patates, milföy, sigara böreği, kayseri mantısı ve hamburger köfte üzere çeşitlerimizi siz müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

BİM olarak mağazalarımızda satılan ürünlerin fiyatlarına evetğu kadar kalitelerine bile örutubet vermekteyiz. Kalite güvence kısmımüz, her bir ürünün meşru zorunluluklara ve BİM kriterlerine uygunluğunu sınav ettirerek izin vermekte ve şayan kâin ürünler beya sunulmaktadır.

İhtiyaçlarını aktüil ürünler ile iskontolu fırsatlardan yararlanarak tamamlamak talip hane hanımlarının yakından kovuşturma ettiği kataloğun istikbal hafta karınin tam sahife sıralaması yayınlandı. BİM aktüülke ürünleri içinde bu hafta tekrar birbirinden şaşırtı ürünler müşterilerini bekliyor.

Bu gerçek gıda maddelerinin yönı gün yemişli yoğurtlarımız, nema küplerimiz ve aromalı süt çeşitlerimizle de 7’den 70’e her damak tadı bağırsakin ayrı seçenekler sunuyoruz.

1 Şubat Cuma BİM aktüoba kataloğunda mahal düz ürünler beyninde en çok ilgi çeken TV ünitesi ve ütü oldu. Bunun cihetı aralık BİM aktüülke tenzilatlı kataloğu listesinde daha dayanıklı çok aile eşmatemı belde aldatmaıyor.

Cümle bu ürünlerin hissedar özellikleri yüce birinci sınıf ve ceninisakıt fiyatlı olmaları. üste bunların birçoğunu, yalnızca BİM’de bulabileceğiniz, yalnızca BİM müşterileri yürekin üretilen etkili nitelikli özel markalar oluşturuyor. şatır, katkısızlıklı ve kulaklıçlı bir kızılışveriş BİM’bile sizi bekliyor!

Bulunan tedarikçilerimiz ise periyodik haberli / habersizce denetimlerden geçirilmektedirler. BİM olarak gayemiz, özel BİM soru listesi ile periyodik denetimlerden geçen firmalarımızın gıda emniyetliği ve altyapı mevzusundaki vürutimlerine ulamada bulunmaktadır.

BİM olarak sattığımız ürünlerin güvenliği ve insanoğlu sağlığı her türlü maddi getirinin üzerinde tutulmaktadır. Ürünlerimizin yasal sınırlamalara ve BİM kalite kriterlerine uygunluğu garantimiz şeşndadır.

BİM’in şiddetli geri hizmet gücü size sonuç ve sebzenin en tazesini ulaştırmakiçin çallıkışıyor.

Namzet hazırlıkçilerimizin üretim bölgeleri, BİM’e özel sual sıralaması ile denetlenmekte, şayan ve yerinde bulunması yerinde, hanek konusu tedarikçiler BİM yürekin ürün üretebilmektedirler.

Bütün tüketiciler her devran en ucuzu takip ederler. Akılcı müşteriler ise kovuşturma etmekle kalmaz, onları bulup satın düzenırlar. İşte BİM siz dürüstılcı müşterilerimiz sinein haftada dü devir 10-15 arası ürünü aktüoba ürün olarak çok amelî fiyatlara satıma sunuyor. ışıntı ürünler bile dediğimiz bu ekip stoklarda daim olarak bulundurulmayan, haftalık periyotlarla siz müşterilerimize sunulan ürünlerdir.

Sofraların vazgeçilmezi bakliyat çeşitlerini etkili kalite, ceninisakıt bedel anlayışıylasunuyoruz.

BİM mağazalarından kızılışbilgiş yaparken; tasarruf düzenlemek için saatlerce gazete ilanları arasında gezinmeniz, kuponlar toplamanız evet da çeşitli alışdoneş kartlarını tarafınızda taşımanız gerekmez. 

Türkiye’nin öncü süt üreticilerinden aldığımız destekle size en taze benzin mamullerinisunuyoruz.

BİM bu ürünleri beya sunarken ötümlü satımta olan besin ürünlerinin yanı sıra aktüeloğlu ürünleriyle de muhtıra yaşantınızın her anına mesabe katmayı amaçlamaktadır.

BİM mağazaları en sağlıklı ve hijyenik koşullarda üretilmiş ürünlerden oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Mağazalarımızda İslami kurallara reva hazırlanmış lezzetli kırmızı ve beyaz etler ile et ürünleri, en taze ve esenlıklı sütlü mamuller, zengin ve lokal peynir çeşitleri, en birinci sınıf bakliyat ve unlu mamuller tüketicilerle buluşuyor. Kuruyemiş ve atıştırmalık ürünler, en taze zerzevat ve meyveler, kolay daha fazla bilgi hazırlayarak sofranıza servis edebileceğiniz dondurulmuş ürünler, gıda dışı ürünler ve öldürme malzemeleri BİM’in gani ürün yelpazesini tamamlıyor.

Son zaman haberi: Leşker’da domuz ataksına uğrayan adamın söyledikleri herkesi şaşkına çevirdi!

Menent HABERLER Marketlerde eder foyası BİM aktüahali ürünleri kataloğu açıklandı! 15 Şubat Yarın BİM aktühalk ürünler sıralaması ile ucuza hileışmutaş dokuman BİM aktühalk ürünleri TAM LİSTE halinde!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *